امضای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی گلستان و بسیج رسانه استان گلستان

۱۱ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۱ کد : ۲۴۳۱۹ پژوهشی آموزشی اخبار عمومی حوزه ریاست تفاهم‌نامه
تعداد بازدید:۲۹۰
تفاهم‌نامه همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و رسانه‌ای بین سازمان بسیج رسانه استان گلستان و جهاد دانشگاهی واحد استان گلستان به امضاء رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی گلستان و بسیج رسانه استان گلستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحداستان گلستان،این تفاهم‌نامه به‌منظور ارتباط و همکاری این دو نهاد در راستای توسعه و گسترش سطح علمی، آگاهی و سواد رسانه‌ای خبرنگاران و اصحاب رسانه، تولیدات رسانه‌ای فاخر و تأثیرگذار در جامعه و تولید محتوای رسانه‌ای برای مسائل، بحران‌ها و رویدادهای روز جامعه منعقد شد.

 این تفاهم‌نامه با حضور سیدعزیز موسوی، سرپرست جهاد دانشگاهی استان گلستان و میثم قرائی، رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان به امضاء رسید.

همکاری‌های پژوهشی و کارگاه‌های سواد رسانه‌ای، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی موردنیاز در حوزه رسانه، هم‌افزایی در حوزه مباحث رسانه‌ای و پژوهشی، تولید محتوای رسانه‌ای در مسائل رویدادها و بحران‌های روز جامعه، برگزاری دوره‌های خبرنگاری، تولید آثار رسانه‌ای فاخر و تأثیرگذار، گفتمان‌سازی سوژه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و مذهبی و غیره با استفاده از ظرفیت‌های در اختیار دو طرف و همکاری در انجام طرح‌های مطالعات فرهنگی از جمله اقدامات مشترک یادشده در این تفاهم‌نامه است


نظر شما :