سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان گلستان: دانشگاه فرهنگیان می‌تواند بازوان توانمندی در عرصه‌های مختلف برای جهاددانشگاهی باشد

۲۵ آبان ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۱ کد : ۲۴۷۱۰ آموزشی فرهنگی اخبار عمومی حوزه ریاست
تعداد بازدید:۹۳۳
سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان گلستان در دیدار با سرپرست جهاددانشگاهی استان گلستان گفت: دانشجویان ما رسالت معلمی را دارند که ۲ سال را باید کارورزی معلمی انجام دهند. این دانشجویان می‌توانند بازوان توانمندی در عرصه‌های مختلف آموزشی و فرهنگی در کنار جهاددانشگاهی باشند.
سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان گلستان: دانشگاه فرهنگیان می‌تواند بازوان توانمندی در عرصه‌های مختلف برای جهاددانشگاهی باشد

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان نوید ثنایی در این دیدار گفت: جهاددانشگاهی جایگاه خودش را از همان ابتدای تاسیس در سال ۱۳۵۹ در بسیاری از مسائل موفق نشان داده است.

وی ادامه داد: وسعت کاری جهاددانشگاهی بسیار زیاد است و می‌توانیم پیرامون اهداف فرهنگی، با امور دانشجویان دانشگاه فرهنگیان همسو باشیم.

وی خاطرنشان کرد: نقطه عطف همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه فرهنگیان بالابردن و بالا نگه‌داشتن انگیزه بین اساتید و دانشجویان است و امیدواریم این اتفاق به خوبی انجام شود.

سیدعزیز موسوی سرپرست جهاددانشگاهی استان گلستان در این دیدار بیان کرد: از ۱۰۳ مرکز که در جهاددانشگاهی در حال فعالیت است ۱۴ مرکز یا نمایندگی در جهاد دانشگاهی واحد گلستان در حال فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: دانشگاه علمی کاربردی، ۲ مرکز آموزش کوتاه مدت در شهرهای گنبدکاووس و گرگان، مرکز افکارسنجی ایسپا، مرکز مطالعات فرهنگی، مرکز انتشارات، مرکز نمایندگی بانک خون بند ناف رویان و...‌ از ۱۴ مرکزی هستند که در جهاددانشگاهی استان گلستان در حال فعالیت هستند.

سیدعزیز موسوی خاطرنشان کرد: در موضوعات فرهنگی، گروه‌های جهادی، سمینار، وبینار‌ و رویدادهای مختلفی برگزار می‌شود و جهاددانشگاهی گلستان در این زمینه‌ها اعلام همکاری کامل با دانشگاه فرهنگیان می‌نماید.


( ۹ )

نظر شما :