مدیرکل راهبری و پژوهش معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی:جهاد دانشگاهی می‌تواند بازوی توانمندی برای اداره کل کار گلستان باشد

۰۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۵ کد : ۳۱۱۳۱ اخبار عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۷۶
مدیرکل راهبری و پژوهش معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی در دیدار با مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، گفت: جهاد دانشگاهی ظرفیت‌های خوبی در زمینه‌های مختلف دارد که می‌تواند بازوی توانمندی در کنار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان باشد
مدیرکل راهبری و پژوهش معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی:جهاد دانشگاهی می‌تواند بازوی توانمندی برای اداره کل کار گلستان باشد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان:عبدالرضا حاجیلری در این دیدار بیان کرد: جهاد دانشگاهی در موضوع مشاغل خانگی در گلستان بسیار خوب عملکرده است و در کنار اداره کل کار، نتایج بهتری نیز حاصل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه می‌توانیم متناسب با نیازها، به استان ورود پیدا کنیم، تصریح کرد: قطعاً جهاد دانشگاهی در زمینه همکاری با اداره کار پای کار خواهد بود.


سعید مازندرانی؛ مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان نیز در این دیدار گفت: در حال حاضر در بخش آموزش و توانمندسازی، کلاس‌هایی را برگزار می‌کنیم که در این راستا جهاد دانشگاهی می‌تواند به‌عنوان یک نهاد حمایتی، در کنار ما باشد.

وی بیان کرد: ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای بخش شیلات و میگو در استان پیش بینی شده که با این تسهیلات به دنبال ساماندهی جوانان هستیم و تلاش داریم تعاونی‌های خوبی را متشکل از جوانان تشکیل دهیم.

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان بیان کرد: جهاد دانشگاهی اولویت ما است و ما نیز علاقه‌مندیم در کنار هم اقدامات مهمی انجام دهیم. گلستان پتانسیل بالایی دارد و متأسفانه هنوز جایگاه واقعی خودش را پیدا نکرده است.

ابراهیم شهبازی؛ سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان نیز در این دیدار گفت: در زمینه اشتغال با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قراردادهایی داریم که اجرا شده و یا در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه شیلات و آبزیان جهاد دانشگاهی توانمندهای خوبی دارد و آماده همکاری در این بخش را نیز داریم.

سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان گفت: سهمیه گلستان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، ۲۳۰۰ نفر بوده که تا امروز بیش از ۳۰۰۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند. در راستای اجرای این طرح کلاس‌های آموزشی و اتصال به بازار از سال گذشته شروع شده و ادامه دارد.


نظر شما :