بازید مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان گلستان از کارگاه فرش

۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۰ کد : ۳۳۳۹۲ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۴
مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان گلستان از کارگاه فرش بازدید کرد
بازید مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  استان گلستان از کارگاه فرش

در راستای اجرایی شدن اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان گلستان، تقی بایی مدیر اجرایی طرح روز دوشنبه 21 تیرماه 1400 از کارگاه فرش در سیمین شهر بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان: در راستای اجرایی شدن اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان گلستان، تقی بایی مدیر اجرایی طرح روز دوشنبه 21 تیرماه 1400 از کارگاه فرش در سیمین شهر بازدید کردند.

 مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان گلستان در بازدید از این کارگاه اظهارکرد: این کارگاه درحوزه فرش دست بافت مشغول به فعالیت می باشد و تعدادی از بانوان توانمند مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات این کارگاه فروش محصول یا صادرات آن است و افزایش هزینه مواد اولیه است که باید حمایت های لازم جهت رفع این مشکلات نیز صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: باید اقدامات حمایتی برای بانوان توانمندی که در این زمینه  مشغول به کار هستند صورت بگیرد و نیاز است همدلی بیشتری برای حمایت از بانوان انجام دهیم.

طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  به کارفرمایی وزارت کار تعاون ورفاه اجتماعی و نظارت  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، همزمان با کل کشور در جهاددانشگاهی استان در حال اجرا می باشد که سهم استان گلستان در این طرح اشتغال برای 2300 نفراز متقاضیان مشاغل خانگی است


نظر شما :