برگزاری دوره آموزشی چرم دوزی در روستای فارسیان ( شهرستان گالیکش)

۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۲۲:۴۷ کد : ۳۳۷۰۱ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۶۳
در راستای اجرای فاز دوم و سوم طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، به کارفرمایی و نظارت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، روز دوشنبه، ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰ سومین جلسه آموزشی چرم دوزی در روستای فارسیان برگزار شد
برگزاری دوره آموزشی چرم دوزی در روستای فارسیان ( شهرستان گالیکش)

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان، روز دوشنبه، ۲۷ تیرماه 1400 سومین جلسه آموزشی چرم دوزی در روستای فارسیان برگزار شد.

سومین جلسه آموزشی چرم دوزی با شرکت 15 نفر از متقاضیان ثبت نام شده در سامانه inhb.ir با رعایت پروتکل های بهداشتی با مربی گری زهرا سرایلو در روستای فارسیان برگزار شد.

متین تقی بایی مدیر اجرایی طرح ملی مشاغل خانگی در گلستان بیان کرد: چرم دوزی یکی از حرفه‌های پر سود با درآمد بالا برای همه‌ی افرادی است که اندکی هنر دارند و سر سوزن خلاقیت؛ آمیخته‌ای از نوآوری و فراست و وابسته به حرفه و کیاست هر شخص که می‌تواند با افزودن چاشنی فضیلت، زیبایی طرح‌ها را دو چندان کند.

شایان ذکر است: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  به کارفرمایی وزارت کار تعاون ورفاه اجتماعی و نظارت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، همزمان با کل کشور در جهاددانشگاهی استان در حال اجرا می باشد که سهم استان گلستان در این طرح اشتغال برای 2300 نفراز متقاضیان مشاغل خانگی است.


نظر شما :