دوچندان شدن محبوبیت هنر خیاطی در شهرستان گمیشان

۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۲۲:۵۷ کد : ۳۳۷۰۳ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۴۰
در راستای اجرای فاز دوم و سوم طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، به کارفرمایی و نظارت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، دوره آموزشی خیاطی روز یکشنبه، ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ در شهرستان گمیشان برگزار شد
دوچندان شدن محبوبیت هنر خیاطی در شهرستان گمیشان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان، دوره آموزشی خیاطی روز دوشنبه، ۲۸ تیرماه با شرکت 21 نفر از بانوان با رعایت پروتکل های بهداشتی با مربی گری خانم مارال واقفی در شهرستان گمیشان برگزار شد.

متین تقی بایی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در گلستان بیان کرد: دوره خیاطی با توجه به اینکه تقاضای بازار کار در شغل طراحی لباس و خیاطی از مقبولیت بالایی برخوردار است و درآمد پایدار و مناسبی نیز دارد بسیار محبوب  می‌باشد.

در این کارگاه برای تمامی افرادی که قصد یادگیری خیاطی به‌صورت اصولی را دارند دوره‌های بسیار کاربردی و ارزشمندی در نظر گرفته‌ شده است. 

هنرجویان می‌توانند با شرکت در انواع کلاس خیاطی در شاخه‌ای که مدنظر دارند به رشد کافی رسیده و وارد بازار کار شوند.

شایان ذکر است: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  به کارفرمایی وزارت کار تعاون ورفاه اجتماعی و نظارت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، همزمان با کل کشور در جهاددانشگاهی استان در حال اجرا می باشد که سهم استان گلستان در این طرح اشتغال برای 2300 نفراز متقاضیان مشاغل خانگی است.


نظر شما :