از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام؛

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گلستان جهادگر برتر استان شد

۱۰ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۹ کد : ۵۴۵۱۸ فرهنگی اخبار عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۳
"مهدی باقریان" معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گلستان موفق به کسب جایزه ملی احسان و جهادگر برتر استان در عرصه رسانه و تبیین شد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گلستان جهادگر برتر استان شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان، "مهدی باقریان" معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گلستان موفق به کسب جایزه ملی احسان و جهادگر برتر استان در عرصه رسانه و تبیین شد.

عصر امروز و در آیین تجلیل از جهادگران برتر گروه های جهادی استان گلستان و اعطای جایزه ملی احسان که به همت ستاد اجرایی فرمان امام راحل استان‌گلستان در سالن همایش های پردیس خواهران دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار شد جهادگران برتر استان گلستان تجلیل شدند.

در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران کل استانی از جمله مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مدیرکل بنیاد علوی و فرمانده انتظامی استان گلستان و جهادگران و دانشگاهیان استان گلستان برگزار شد از چهره های برتر جهادی این استان در ۱۰ محور از جمله محورهای عدالت آموزشی، خدمات اجتماعی، بهداشت و درمان، بانوان، رسانه و جهاد تبیین و ... با اهدای لوح و تندیس احسان تجلیل به عمل آمد.

از این رو در بخش جهاد تبیین، رسانه و حوزه فرهنگ "مهدی باقریان" معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد گلستان و مدیر گروه جهادی آوای جوانان پویا به عنوان جهادگر برتر تجلیل شده و جایزه ملی احسان در این بخش به وی اعطا شد.

در این مراسم سردار سعید دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان فعالیت گروه های جهادی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای را از عوامل کنترل کننده آسیب های اجتماعی دانست و از آمادگی این نیروی مردمی برای هم افزایی و همفکری با گروه های جهادی خبر داد.


نظر شما :